Body Evolution

O nas

Głównym założeniem otwarcia studia pod marką Body Evolution jest promowanie zdrowego trybu życia i wyzwalanie aktywności fizycznej oraz szerzenie świadomości na temat celowości dbania o kondycję fizyczną, które dopasowane są do aktualnego trybu życia człowieka, czyli zarówno potrzeby atrakcyjnego wyglądu, jak i nagminnego braku czasu.

Natomiast moją wizją jest stworzyć miejsce pełne przyjaźni i miłej atmosfery, gdzie wspólnymi siłami, przy wsparciu całego zespołu, jak i otrzymując je od siebie nawzajem, zawalczymy o utratę zbędnych kilogramów, wymodelowanie sylwetki oraz poprawę zdrowia i urody.

Nasz zespół

Body Evolution

Beata

Beata – dyplomowany refleksolog certyfikowany przez Instituto de Reflexologia Facial & Podal Interncional w Barcelonie utworzonym przez Lone Sorensen światowej sławy terapeutkę w zakresie terapii neuroodruchowej. Posiada ogromne doświadczenie i wiedzę w dziedzinie medycyny niekonwencjonalnej. Jest bardzo życzliwą i zawsze uśmiechniętą kobietą. Z chęcią poznaje nowe osoby i nawiązuje z nimi relacje. Z zaangażowaniem i pasją wykonuje swoją pracę. Kocha to, co robi. „Refleksologia jako terapia prozdrowotna, naturalna i ekologiczna zaszczepiła we mnie pasję do holistycznego podejścia do człowieka i do profilaktyki zdrowia.”

Body Evolution

Aleksandra

Aleksandra – inteligentna, ambitna, zaangażowana i pełna pomysłów kosmetolog. Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego z kilkuletnim doświadczeniem. Kosmetologia jest nie tylko jej pracą, ale również wielką pasją, dlatego wciąż się rozwija i chętnie poszerza swoją wiedzę na szkoleniach i wydarzeniach branżowych. Do jej zainteresowań zawodowych należą terapię dla skór problematycznych (trądzikowych, nadreaktywnych), terapię anti-aging oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Ola zabiegi wykonuje z ogromna pasją i starannością, a jednocześnie przynosi jej to ogromną satysfakcję. Do każdej osoby podchodzi holistycznie – wierzy bowiem, że prawidłowo dobrane i wykonane zabiegi wraz z odpowiednio dobranymi kosmetykami i suplementacją pozwalają uzyskać wymarzony rezultat. Swoją wewnętrzną energią potrafi z łatwością inspirować innych do działania. Czas wolny najchętniej spędza z dobrą książką i swoimi ukochanymi kocurkami Jankiem i Ziutkiem.

Body Evolution

Oliwia

Oliwia – manager Body Evolution w Jaworznie. Bardzo sumienna i dokładna. Lubi ład i porządek w życiu i otoczeniu. Zależy jej na tym, by świadczyć usługi na sprzętach najwyżej jakości oraz obsługę na najwyższym poziomie. Oliwia to bardzo towarzyska i życzliwa kobieta, prowadzi studio pełne przyjaźni i życzliwej atmosfery. Przyciąga do siebie spokojem i opanowaniem, do tego jest niezwykle wyrozumiała. Zawsze ma ciekawe pomysły i rozwiązania, a jej kreatywność i świetne poczucie humoru nie pozwolą nawet na odrobinę nudy. Prywatnie niewolnik swojego ukochanego pupila, kotki Pollusi. 

Body Evolution

Wiktoria

Wiktoria – studentka I roku studiów magisterskich z kierunku kosmetologia, ze specjalizacją medycyna estetyczna Akademii Górnośląskiej w Katowicach. Jest pracowita, dobrze zorganizowana i zdyscyplinowana. Lubi poszerzać swoją wiedzę, dlatego zdecydowała się na kierunek studiów, który stale stawia przed nią kolejne wyzwania. Wiktoria rzadko ulega emocjom, nie wpada w panikę. Każdy przypadek potrafi na spokojnie rozwiązać. Jest altruistką, chętnie pomaga innym. Wiktoria jest obdarzona dużą intuicją, dlatego w połączeniu z ogromną wiedzą, potrafi idealnie dobrać plan zabiegowy do wymarzonych efektów. Jest zwolenniczką aktywnego trybu życia oraz zdrowego odżywiania się. Jej pasją jest Windsurfing oraz ćwiczenie na siłowni z obciążeniami. Po pracy uwielbia spędzać czas z ukochaną suczką Luną.

Body Evolution

Umów się już dziś