Body Evolution

Inne

Body Evolution

Analiza składu ciała

Analiza składu ciała pozwala określić zawartość tkanki tłuszczowej, tkanki mięśniowej, stopień nawodnienia organizmu oraz zmineralizowanie kości.

Dzięki badaniu analizatorem można dokładnie zbadać zawartość tkanki tłuszczowej ogólnej oraz trzewnej, gromadzącej się na brzuchu. Jej nadmiar szkodzi zdrowiu i zwiększa ryzyko zaburzeń metabolicznych, cukrzycy typu 2, chorób sercowych, nadciśnienia tętniczego oraz innych chorób cywilizacyjnych.

Body Evolution

MediRaty

MediRaty to korzystna oferta skierowana do osób, które nie mogą pozwolić sobie na jednorazowe sfinalizowanie zabiegu. Raty obejmują wszystkie usługi zarówno ze strefy fitness jak i zabiegi kosmetologiczne. Dzięki temu już teraz możesz rozpocząć drogę po wymarzoną sylwetkę i piękniejszą cerę.

System ratalny został tak przygotowany by budżet domowy zbytnio na tym procesie nie ucierpiał. Dzięki temu każdy możesz bez przeszkód zadbać o swoją sylwetkę, urodę i nieco poprawiając swój wygląd, nadać mu świeżości i blasku.

Wygodny system płatności ratalnej przeznaczony jest dla wszystkich tych osób, które nie dysponują odpowiednią sumą gotówki, lecz zamierzają w najbliższej przyszłości skorzystać z treningu w strefie fitness lub zabiegu kosmetycznego.

Finansowania udziela specjalnie stworzona do tego celu firma Medical Finance Group SA. Jest to dostawca różnego rodzaju usług finansowych, realizowanych zawsze na najwyższym z możliwych poziomów. Dzięki temu możliwe są usługi i zabiegi estetyczne na raty, które nie odbiją się negatywnie na budżecie domowym.

Body Evolution

Umów się już dziś