Body Evolution

Zabiegi na twarz

Zabiegi na twarz - mezoterapia igłowa - bodyeebolution Jaworzno
Body Evolution

Mezoterapia mikroigłowa

Derma Fusion Pen Platinum to urządzenie do autoindukowania kolagenu oraz mikroperforowania skóry, w celu hamowania procesów starzeniowych oraz medycznej korekcji niedoskonałości i ubytków tkanek. Procedura ta wykorzystuje technikę automatycznych mikro-nakłuć i aplikacji mezokoktajli odżywczych, dzięki czemu uzyskuje się optymalny poziom nawilżenia, napięcia, sprężystości, jędrności i elastyczności skóry twarzy, szyi i dekoltu. Ponadto niwelowane są zmarszczki, blizny, przebarwienia oraz rozszerzone pory.

Body Evolution

Karboksyterapia twarzy i okolic oczu

Jest naturalną metodą leczenia dwutlenkiem węgla, która odmładza i rewitalizuje twarz, niweluje oznaki starzenia, poprawia owal twarzy, a poszarzała cera w końcu nabiera kolorów. Karboksyterapia okolic oczu koncentruje swoje działanie na rewitalizacji okolic oczu, likwidacji drobnych zmarszczek, cieni i worków pod oczami.

Karboksyterapia powoduje odbudowę włókien kolagenowych, dzięki czemu twarz staje się promienna, nabiera blasku, jest odświeżona, dotleniona i widocznie młodsza.

Technika implikowania CO2 uważana jest za przełom w medycynie i kosmetologii. Infuzja CO2 prowadzi do zwiększenia przepływu krwi, tlenu i składników odżywczych do leczonego obszaru oraz poprawy mikrokrążenia i odnowy komórek.

Body Evolution

Endermolift LPG

Jest mechanicznym, liftingującym masażem twarzy, pobudzającym metabolizm tkanek, powodujący lepsze ukrwienie. W naturalny sposób pobudza odbudowę i produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Po masażu:

Twarz nabiera blasku, a skóra staje się dwa razy bardziej promienna! Skóra odzyskuje objętość i jest nawilżona od wewnątrz. Skóra twarzy jest bardziej sprężysta i lepiej chroniona przed powstawaniem zmarszczek mimicznych. Zagęszczanie skóry jest stymulowane od wewnątrz, co skutkuje wygładzeniem zmarszczek.

Proces rozpadu włókien kolagenu zostaje spowolniony, a produkcja nowego kolagenu przyśpieszona.

Body Evolution

Depilacja laserowa

To zabieg, który polega na trwałym niszczeniu struktury cebulek włosów poprzez poddaniu ich działaniu fali światła lasera diodowego przy jednoczesnym chłodzeniu skóry w miejscu zabiegowym. Jest nieinwazyjny, bezbolesny i niezwykle skuteczny, a zarazem bezpieczny. Zabieg epilacji medycznym laserem diodowym to najszybsza oraz najskuteczniejsza metoda pozbycia się zbędnego owłosienia w obszarze twarzy. Dzięki nowoczesnym technologiom i dobrze opracowanej formule idealnie nadaje się do usuwania włosków u osób posiadających jasny fototyp skóry. Charakteryzuje się szybkim przebiegiem oraz bardzo niskim ryzykiem powikłań. Jest bezkonkurencyjny w porównaniu z innymi laserami dostępnymi na rynku.

Body Evolution

Oczyszczanie wodorowe

Oczyszczanie wodorowe to nowa technologia wykorzystująca aktywny wodór do efektywnego oczyszczania skóry, przeciwdziałania starzeniu się skóry, regeneracji skóry narażonej na działanie czynników zewnętrznych. Oczyszczanie wodorowe to bezpieczny i nieinwazyjny zabieg dla wszystkich osób z odwodnioną, szarą i wymagającą dogłębnego oczyszczenia skórą. Dzięki niemu cera odzyska zdrowie, blask i spowalniany jest proces starzenia. To wieloetapowa procedura odmładzania twarzy z wykorzystaniem dobroczynnego pierwiastka wodoru. Łączy w sobie dogłębne oczyszczenie, odżywienie, dotlenienie, rewitalizację, oraz zabieg anty-aging.

Body Evolution

Peelingi kwasowe

Eksfoliacja kwasami

Spektrum zastosowania peelingów chemicznych jest bardzo szerokie. Świetnie sprawdzają się przy terapii cery trądzikowej, niwelowaniu problemów skóry dojrzałej, rozjaśnianiu przebarwień, a także zwalczaniu blizn i rozstępów. Skoncentrowana siła wysokich stężeń, unikalnego składu oraz niskiego pH czyni Acid Peels, doskonałym narzędziem profesjonalnej pielęgnacji. Szybkie i trwałe rezultaty są znakomitą alternatywą dla bolesnych i inwazyjnych zabiegów, a oferowane mieszanki kwasów dają możliwość tworzenia indywidualnego programu dla każdego Klienta.

Body Evolution

Umów się już dziś