Opinie
Opinie naszych klientów
Opinie naszych klientów
Dziś doświadczyłam nowych doznań elektrostymulacji pani Beata dokładnie wytłumaczyła mi na czym to polega pracowały mięśnie głębokie a na bieżni było całkiem spoko.
Dziś na zabiegu było super przyjemnie obsługa jak zawsze na najwyższym poziomie jestem zadowolona wracam jutro.
Zabiegi super profesjonalne, wyspecjalizowana kadra z ogromną wiedzą kosmetologiczną. Bardzo miła obsługa i atmosfera podczas zabiegu.
Wszystko perfekcyjne!!!
Po zabiegu czuję się wspaniałe choć troszkę bolało, wracam do was w przyszły poniedziałek.
Na endermolifcie twarzy było super przyjemnie a mikrobiom rewelacja.
Po zabiegu endermologii jestem zrelaksowana i odprężona, wracam jutro.
Dziś na endermologii było super przyjemnie obsługa jak zawsze na najwyższym poziomie jestem zadowolona i zrelaksowana.
Bardzo fajne zabiegi dla ciała i ducha.
Jestem zadowolona z usługi.
Wszystko perfekcyjnie.
Jak zawsze wszystko w jak najlepszym porządku. Indywidualne podejście do klienta, duża wiedza i świetna atmosfera. Polecam i dziękuję.
Wszystko rewelacyjnie. Wspaniała obsługa i świetne zabiegi na twarz. Zawsze chętnie wracam.
Wszystko jest ok. Pełen profesjonalizm. Obsługa miła, rzetelna, wykwalifikowana. Panie wszystko dokładnie tłumaczą, zabiegi wykonane są bardzo dokładnie.
Ja jestem bardzo zadowolona z masaży u cudownej Beatki.
Wszystko jest ok.
Profesjonalizm i przemiła obsługa, super sprzęt, co widać w efektach po zabiegach.
Polecam zabiegi, super relaks i jeszcze polepszenie wyglądu skóry, a do tego profesjonalna i miła obsługa.
Obsługa bardzo miła, sprzęt świetny, zabieg endermologii spełnił moje oczekiwania.
Nie mam żadnych zastrzeżeń.
Wszystko super, swobodnie, komfortowo, bezpiecznie.
Super obsługa.
Bardzo profesjonalna obsługa, wszystko doskonale wyjaśnione, delikatność podczas zabiegu, ocena na duży plus.
Masaż kobido wykonany przez Panią Beatkę to pełny profesjonalizm. Jestem zrelaksowana, odprężona a skóra twarzy, dekoltu i ramion jest ujędrniona. Bardzo polecam.
Profesjonalna obsługa i bardzo miła atmosfera. Zabieg wykonany z ogromną starannością. Wszystko ok.
Super obsługa, profesjonalność i wiedza na najwyższym poziomie, polecam ❤️
Body Evolution Jaworzno to miejsce, w którym klient od pierwszej chwili czuje się zaopiekowany. Profesjonalny zespół, indywidualne podejście oraz bardzo wysoki standard wykonywanych zabiegów sprawiają, że każda wizyta przebiega w komfortowej i spokojnej atmosferze. To gabinet, do którego chce się wracać.
Jestem bardzo zadowolona, panie są wspaniałe, miłe, odpowiedziały na wszystkie moje pytania. Masaż kobido rewelacja.
Świetna atmosfera, profesjonalna obsługa, jestem bardzo zadowolona. Polecam.
Body Evolution Jaworzno to coś znacznie więcej niż zabiegi. To miejsce, w którym od pierwszej chwili czułam się zaopiekowana, wysłuchana i po prostu dobrze. Korzystałam ze strefy fitness, endermologii oraz masażu u Pani Beatki — pełen profesjonalizm połączony z sercem do tego, co się robi. Ostrzegam: od tych zabiegów naprawdę można się uzależnić.
Body Evolution Jaworzno to absolutnie wyjątkowe miejsce na mapie Jaworzna. Pełen profesjonalizm w każdym detalu. Każdy klient traktowany jest indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem i troską o komfort oraz bezpieczeństwo. Z całego serca polecam.
Profesjonalna i miła obsługa, wysoka jakość proponowanych usług, nic nie trzeba poprawiać.
Wizyta, czysta przyjemność, polecam!
Super zabiegi, profesjonalna obsługa.
Body Evolution Jaworzno to miejsce, do którego naprawdę chce się wracać. Od pierwszej wizyty czuć pełen profesjonalizm, ogromną wiedzę i indywidualne podejście do klienta. Personel jest nie tylko kompetentny, ale też bardzo życzliwy i empatyczny. Z pełnym przekonaniem polecam każdemu, kto szuka jakości, bezpieczeństwa i realnych efektów.
Fajne podejście do klienta. Szeroki wybór zabiegów.
Endermolift — korzystam już z kolejnego zabiegu i jestem zadowolona. Bardzo miłe i sympatyczne dziewczyny.
Bardzo polecam to miejsce! Body Evolution Jaworzno to profesjonalne i przyjazne studio. Personel podchodzi do klienta indywidualnie, tłumacząc każdy etap zabiegu. Po moich wizytach zauważyłam poprawę jędrności skóry i lepsze samopoczucie.
Genialny masaż! W przedświątecznym pędzie Kobido postawiło mnie na nogi. Bardzo polecam jako ratunek dla cery i ukojenie dla nerwów!
Polecam w 100% profesjonalnie!!!
Jest rewelacyjnie.
Podczas masażu panuje cudowna, pełna spokoju atmosfera. Pani Beata imponuje niezwykłą wiedzą, a jej profesjonalne, pełne wyczucia ręce naprawdę potrafią zdziałać cuda. Każda wizyta to nie tylko ulga dla ciała, ale też prawdziwy relaks dla ducha.
Wszystko jest super, pani Beata przenosi człowieka do raju.
Wszystko rewelacyjnie.
Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Wszystko super wyjaśnione.
Bardzo miła obsługa, profesjonalne podejście do klienta, jestem zadowolona z wizyt.
Polecam to cudowne miejsce, każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa bardzo miła, chwila wyciszenia.
Jak dla mnie super.
Pani Beatka to mistrzyni w Kobido. Jej ręce czynią, że człowiek jest zrelaksowany i odprężony. Zabieg wykonuje całym swoim sercem i ciepłem — i tego właśnie doświadczyłam. Dziękuję bardzo.
Polecam w 100%. Pani Nikola to profesjonalistka przez duże P. Zabieg i atmosfera level master. Do zobaczenia następnym razem.
Rewelacja, polecam w 100%.
Przyjemna atmosfera, profesjonalna obsługa, polecam!
Polecam w 100% kobido. Cudownie.
Super, gdyby informacje z promocjami były wysyłane smsem.
Bardzo dobrze, profesjonalnie, zabieg wykonany w sposób bardzo dobry w miłej atmosferze.
Zabieg elektrostymulacji w Body Evolution w Jaworznie to strzał w dziesiątkę! Świetna atmosfera, profesjonalna obsługa i indywidualne podejście sprawiają, że czuję się tam naprawdę komfortowo. Polecam z całego serca.
Dziś skorzystałam z zabiegu endermologii i jestem zachwycona! Zabieg był relaksujący, a efekty czuć już po wyjściu. Polecam z całego serca.
Jestem bardzo zadowolona, polecam ❤️
Jestem bardzo zadowolona z każdej usługi w Body Evolution Jaworzno. Profesjonalna obsługa, miła atmosfera i indywidualne podejście sprawiają, że zawsze wychodzę zadowolona. Zdecydowanie polecam! ⭐⭐⭐⭐⭐
Ekstra zabieg, polecam.
Polecam z całego serca. Świetna obsługa, można poczuć zaopiekowanie od samego wejścia. Szeroki wybór zabiegów. Wracam i polecam.
Body Evolution Jaworzno to miejsce, do którego chce się wracać! Zabiegi — zwłaszcza endermologia — przynoszą świetne efekty, a atmosfera jest po prostu cudowna. Panie są przesympatyczne, profesjonalne i zawsze doradzą. Widać, że robią to z pasją i sercem.
Bardzo miły personel zachęcający do dalszych zabiegów.
Masaż był rewelacyjny. Pani masażystka ma cudowne ręce, dziękuję, na pewno wrócę.
Często korzystam z usług salonu i jestem bardzo zadowolona, bardzo miła obsługa.
Profesjonalna i miła obsługa. Na pewno tam wrócę. Bardzo polecam ❤️
Po raz kolejny byłam na zabiegu endermologii, ciało jest gładkie, nogi lżejsze. Polecam.
Masaż kobido rewelacja. Byłam już 3 razy i nadal będę korzystać. Szczególnie polecam osobom, które lubią mocniejszą stymulację tkanek.
Relaks, profesjonalne zabiegi, wszystko na najwyższym poziomie. Przemiła obsługa personelu.
Polecam, bardzo bardzo dobra opieka.
Bardzo miła obsługa, jestem bardzo zadowolona. A efekty już widać.
Polecam w 200% Beatkę na różnego rodzaju masaże — są wspaniałe.
Jestem zachwycona jakością i rzetelnością wykonywanych zabiegów. Moja skóra wygląda młodziej i zdrowiej. Do tego przemiła atmosfera. Polecam.
Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Zabiegi na najwyższym poziomie. Polecam!
Uwielbiam ten salon. Panuje tam cudowna rodzinna atmosfera. Panie bardzo uprzejme i sympatyczne. Lubię tam wracać. Polecam.
Bardzo miła atmosfera. Zabieg endermolift przyjemny i odprężający. Gorąco polecam.
Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Pani Żaneta jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. W salonie panuje przemiła atmosfera. Serdecznie polecam.
Profesjonalnie, bardzo miło i dużo pomocnych rad.
Jak zawsze wysoki poziom i profesjonalizm. Pani Ola to specjalista w pełnym tego słowa znaczeniu. Szczerze polecam.
Miejsce, w którym kobieta czuje się piękna, zrelaksowana, wypoczęta i zadowolona.
Profesjonalne podejście, miła atmosfera, wyrozumiałość w stosunku do klientów.
Super wykwalifikowana i miła obsługa, czysto i komfortowo.
Polecam.
Bardzo miła obsługa, super relaks dla ciała i umysłu.
Jestem już uzależniona od Pani Beaty... polecam.
Wspaniały relaks nie tylko dla ciała. Po wizycie czuję się odprężona i szczuplejsza.
Uwielbiam wizyty w BE, polecam w 100%.
Polecam, najlepszy salon w mieście. Cudowne Panie, a usługi na najwyższym poziomie.
Polecam wszystkim. Super obsługa, miły klimat. Pani Ola otwarta do klienta, sympatyczna — najlepsza. Polecam z czystym sumieniem!
Dziś miałam zabieg z Panią Olą, bardzo sympatyczna i doświadczona kosmetolog.
Przyjemny zabieg endermolift. Po pracy można się zrelaksować i odprężyć. Polecam.
Bardzo miła obsługa, bardzo ładny zadbany salon, opieka podczas zabiegu bardzo miła.
Dziś miałam przyjemność mieć zabieg z Panią Żanetą — cudowna specjalistka, bardzo życzliwa i doświadczona.
Szczerze polecam zabieg refleksologii u Pani Beaty. Pani Beata wykazała się ogromną wiedzą i dbałością o komfort, a cała sesja przebiegła w przytulnej, relaksacyjnej atmosferze. Dziękuję Pani Beatko.
Bardzo profesjonalna obsługa i indywidualne podejście do tematu. Panie uśmiechnięte i pomocne. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Polecam serdecznie.
Polecam jak najbardziej — bardzo miłe Panie znające się na swojej pracy. Na pewno nie raz jeszcze tam wrócę.
Pani Beata ma stworzone ręce do masażu — moje plecy i stopy mówią: bardzo dziękujemy, to była czysta przyjemność i relaks.
Bardzo fachowa i miła obsługa, polecam wszystkim.
Dziękuję z całego serca za cudowny masaż Kobido. Pani profesjonalizm, delikatność i ciepło sprawiły, że poczułam się wyjątkowo. To był czas pełen relaksu, piękna i dobrej energii. Na pewno wrócę!
Kolejny zabieg oczyszczania wodorowego. Bardzo profesjonalna obsługa. Uwielbiam ten zabieg.
Masaż bogów.
Miła atmosfera i pełen profesjonalizm.
Profesjonalna obsługa, wyrozumiałe i życzliwe podejście do klienta. Pani na moje pytania odpowiadała wyczerpująco i cierpliwie. Polecam.
Profesjonalne zabiegi na ciało i twarz, miła atmosfera, poczucie błogości, odprężenia i spokoju.
Pani Beatka to anioł. Profesjonalnie z troską i wielkim serduszkiem podchodzi do klienta. Polecam gorąco ten salon.
Cudowne miejsce do którego będę wracać! Masaż Kobido w wykonaniu pani Beatki to istna rewelacja, polecam każdemu!
To kolejna wizyta u Pani Oli, za każdym razem super relaks i odprężenie. Polecam gorąco, warto!
Po raz kolejny jestem zadowolona w 100%. Obsługa level master. Zabieg dopasowany do mojego problemu. Polecam.
Miałam przyjemność kolejny raz korzystać z zabiegu kobido w wykonaniu Pani Beatki. Zarówno za pierwszym razem jak i teraz wykonanie tego zabiegu to czysta poezja. Pani Beatka wkłada w to serce, ciało i duszę — i to się czuje. Jestem zachwycona i bardzo wszystkim polecam.
Bardzo miła obsługa, świetnie wykonany masaż kobido, piękne wnętrze, serdecznie polecam.
Profesjonalne podejście do klienta. Dbałość o klienta na każdym etapie zabiegu. Perfekcja, czysto, pięknie, zmysłowo, nastrojowo.
Ciepła atmosfera, klientka zaopiekowana od wejścia do momentu opuszczenia salonu. Pełen profesjonalizm. Polecam z całego serca.
Wszystko profesjonalnie przeprowadzone. Cała konsultacja oraz zabiegi idealnie dopasowane do potrzeb klienta. Polecam ❤️
Było super! Profesjonalnie, czysto, a atmosfera tak przyjemna, że przez chwilę zapomniałam, że przyszłam na zabieg, a nie na ploteczki z najlepszą przyjaciółką!
Kobido i masaż autorski w wykonaniu pani Beatki to rewelacja. Polecam każdemu kto potrzebuje odpocząć od codzienności. Pani Beata przeprowadzi masaż tak, że osoba wychodzi jak nowo narodzona, a refleksologia to zabieg który czyni cuda.
Masaż kobido pozwala oderwać się od rzeczywistości. Twarz po kobido jest promienna, skóra gładka, ożywiona, napięta, a całe ciało zrelaksowane. Zdecydowanie polecam!
W pełni zrelaksowana po pracy.
Przemiła obsługa i profesjonalne podejście. Miła atmosfera oraz komfort podczas zabiegów. Polecam i Pozdrawiam P. Olę.
Po zabiegu czuję się doskonale. Zrelaksowana i dopieszczona.
Polecam salon. Bardzo sympatyczna obsługa, pani kosmetolog zrozumiale wyjaśniła proponowane zabiegi, wspólnie ustaliliśmy plan działania. Zabieg wykonany z najwyższą starannością i profesjonalizmem. Wrócę.
Kolejna endermologia — nogi są gładsze, skóra jędniejsza i przede wszystkim lżejsze. Polecam.
Poszłam z ciekawości na masaż kobido i byłam mile zaskoczona — masaż przyjemny a zarazem mocny. Skóra po nim wygląda na odświeżoną.
Zabieg karboksyterapii przebiegł fantastycznie. Bardzo miła Pani, pomimo mojego słowotoku z nerwów, wykonała zabieg profesjonalnie i spokojnie. Nic nie czułam, nic nie bolało. Polecam.
Profesjonalne podejście, cudowna obsługa, profesjonalizm w każdym calu.
Bardzo przyjemne i relaksujące doznanie. Pani Beatka bardzo dba o komfort klientki. Już nie mogę doczekać się kolejnej wizyty. Polecam gorąco!
Miejsce błogiego relaksu na masażach, miejsce wyciszenia po całym dniu, poczucie spokoju a przede wszystkim wykwalifikowany personel z profesjonalnym podejściem do każdej klientki. Polecam serdecznie!
Byłam drugi raz, jestem zadowolona w 100% — przemiłe Panie. Czas spędzony w Body Evolution to jak moment na kawie u koleżanki — szybko się kończy ale efekt lepszy niż po kawce.
To już drugi zabieg endermologii i skóra jest jędniejsza i bardziej napięta. Bardzo fajny zabieg aby ciało przygotować na lato.
Miałam dziś zabieg endermologii — moje nogi stały się lżejsze i gładsze.
Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Miła atmosfera i duży wybór zabiegów. Polecam ten salon z całego serca.
Genialny masaż, efekty zauważalne zarówno te fizyczne jak i... duchowe. Polecam.
Jestem zachwycona, pełen profesjonalizm, komfortowo, miła obsługa.
Miła obsługa, pełen profesjonalizm, super miejsce.
Dzisiejsza wizyta na endermolifcie — pełen relaks, odprężyłam się i nabrałam siły na cały dzień.
Panie miłe i sympatyczne, w pełni zaangażowane w pracę nad klientem. Po takim zabiegu można wyjść w pełni zrelaksowanym.
Endermologia z Panią Olą jak zawsze czysta przyjemność!
Super wycisk daje ta bieżnia — satysfakcja z dobrego treningu i poczucie, że robi się coś dla siebie. Polecam.
Endermologia super. Polecam serdecznie.
Cudownie relaksacyjny masaż refleksologii twarzy w wykonaniu Pani Beatki. Wewnętrzny spokój i cudowne dłonie Pani Beatki pozwalają pozbyć się napięcia z całego dnia. Serdecznie polecam.
Polecam z całego serca, bardzo profesjonalne podejście do klienta, świetna atmosfera i zabiegi naprawdę pomagają.
Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pani Beatka przemiła osoba z dużą wiedzą i umiejętnościami, masaż kobido cudowny, polecam.
Serdecznie polecam. Zabiegi wykonywane w bardzo przyjemnej atmosferze z pełnym oddaniem i profesjonalnie.
Zawsze jestem mega zadowolona, super zabiegi i super dziewczyny, pełen profesjonalizm, gorąco polecam.
Bardzo przyjemny masaż. Jestem po kilku zabiegach endermolift i buzia jest napięta i ujędrniona. Drugi podbródek też bardzo ładnie znika.
Pani Ola to właściwa osoba na właściwym miejscu — specjalistka z ogromną wiedzą. Szczerze polecam.
Masaż kobido u Pani Beatki — rewelacja, człowiek wychodzi odprężony, zrelaksowany i z chęcią ponownego skorzystania z usługi. Z pewnością tam wrócę.
Korzystałam z kilku zabiegów u różnych Pań. Każda z nich to profesjonalistka ukierunkowana na klientkę. Masaż kobido w wykonaniu pani Beatki to najwyższy level — zrobiony z pasją i zaangażowaniem. Dziękuję i do zobaczenia.
Miałam okazję pierwszy raz korzystać z masażu wykonywanego przez Panią Beatę. Nie był to mój pierwszy masaż kobido, ale na pewno najlepszy!!! Czułam się zaopiekowana i zrelaksowana, a z salonu wyszłam z nową energią. Na pewno wrócę.
Miła i przyjazna obsługa. Wszystko dobrze wyjaśnione. Człowiek czuje się tam bardzo dobrze. Polecam.
Po wizycie czuję się zrelaksowana i doładowana pozytywną energią na cały dzień. Polecam zabiegi na twarz.
Tuż po wejściu do salonu od razu ma się poczucie błogości. Miła obsługa. Masaż relaksacyjny całego ciała w wykonaniu P.Beaty to czas, w którym można się w 100% zrelaksować!
Jestem bardzo zadowolona z zabiegu endermolift — przyjemny masaż twarzy, można się zrelaksować. Dziewczyny z obsługi bardzo miłe z dużą wiedzą, wszystko dokładnie wyjaśnią.
Super zabieg endermologii, polecam.
Bieżnia Vacu to mój ulubiony trening. Daje niezły wycisk i pomaga walczyć ze swoją głową w pokonywaniu własnych ograniczeń. I znów był rekord spalonych kalorii.
Super spędzony czas z cudowną Beatką na masażu bańką oraz refleksologii stóp — polecam.
Bardzo profesjonalna i miła obsługa, urządzenia do ćwiczeń najwyższej jakości. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do tak przyjaznego miejsca, polecam wszystkim.
Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do tematu. Szczerze polecam oddać się w ręce Pani Oli.
Masaż Kobido w wykonaniu Pani Beatki był poezją. Spokój, profesjonalizm i cudowne dłonie. Nic dodać, nic ująć — będę do Was wracać.
Wspaniała wizyta, cudowne Panie, wspaniała atmosfera, pełen profesjonalizm. Polecam z całego serca.
Masaż Kobido, refleksologia stóp i maseczka — cudownie spędzone 3 godziny u cudownej Beatki.
Wizyta przebiegła w bardzo miłej i profesjonalnej atmosferze. Jak zawsze Panie służą radą i pomocą. Masaż twarzy na koniec zabiegu wykonany przez Panią Olę był fantastyczny.
Ważne miejsce na mapie Jaworzna jeżeli chodzi o kwestie piękna, zdrowia i relaksu. Jeżeli jeszcze nie byłaś/byłeś to koniecznie sprawdź na sobie!
Masaż kobido wykonany przez panią Beatę to wyjątkowe przeżycie i profesjonalizm. Byłam na wielu masażach kobido ale ten jest najlepszy.
Bardzo duża elastyczność, super że miejsce jest tak długo otwarte. Do tego bardzo wykwalifikowana i przemiła kadra, aż miło się wraca.
Jak zawsze pełen profesjonalizm. Po kolejnej wizycie u Pani Oli wiem, że trafiłam w dobre ręce. Szczerze polecam i dziękuję.
Poszłam na wodorowe oczyszczanie twarzy z polecenia koleżanki i to był świetny wybór! Moja skóra po zabiegu jest świeża, nawilżona i pełna blasku. Na pewno wrócę i serdecznie polecam!
Niesamowicie profesjonalnie wykonany zabieg wieloetapowego oczyszczania wodorowego. Poczynając od konsultacji, kończąc na zaleceniach po zabiegu — wizyta była przeprowadzona na najwyższym poziomie. Wrócę na pewno ❤️
Bardzo polecam masaż kobido w wykonaniu Pani Beatki. Olbrzymia wiedza, fachowe porady i przemiła atmosfera. Pełny relaks i odprężenie. Polecam.
Niezwykle przyjazne miejsce z profesjonalnym podejściem do klienta. Obsługa na najwyższym poziomie, przemiła atmosfera i skuteczność dobrze dobranych zabiegów.
Bardzo sympatyczna i profesjonalna obsługa.
W 100% polecam Body Evolution Jaworzno. Zdecydowałam się na 10 zabiegów endermologii. Pierwszy zabieg poprzedzony był konsultacją z Panią Olą, która przedstawiła analizę składu mojego ciała. Sam zabieg rewelacja. Pani Ola pełen profesjonalizm.
Polecam serdecznie. Super atmosfera, panie przemiłe i zawsze uśmiechnięte. Pełen profesjonalizm.
Profesjonalizm i wszystko na najwyższym poziomie. Szczerze polecam.
Cudowne efekty wspomagające odchudzanie i powrót do formy! Rzetelne doradztwo pomogło mi dobrze dobrać zabiegi, więc mogłam cieszyć się efektem naprawdę szybko i w bezpieczny sposób.
Uwielbiam Panią Beatkę, jej podejście do klientki, a także serce i czułość jakie wkłada w wykonanie masażu. Relaks na najwyższym poziomie gwarantowany!
Wczoraj miałam okazję upoić się refleksologią wykonaną przez Panią Beatkę. Przyszłam kompletnie rozbita emocjonalnie a wyszłam naładowana pozytywną energią. Pani Beatka czyni cuda. Serdecznie polecam.
Bardzo miła profesjonalna obsługa. Masaż wykonany bardzo profesjonalnie. Miejsce miłe i przyjemne emanujące dobrą energią. Na pewno odwiedzę to miejsce nie raz. Polecam gorąco.
Gorąco polecam Body Evolution! Dzięki odpowiednio dobranemu zabiegowi moja cera jest teraz idealna! Byłam w wielu salonach i tylko tutaj znalazłam prawdziwe podejście do mojego problemu z cerą.
Wyjątkowo fantastyczny poniedziałek, a wszystko dzięki cudownym dłoniom Pani Beaty — masaż kobido — tylko w Body Evolution!!!
Rewelacja masaż kobido tylko u Pani Beatki. Wspaniała skromna osóbka z ogromną wiedzą. Polecam każdemu kto chce spróbować przygodę z Kobido z panią Beatką.
Rewelacyjne miejsce, a dzięki Pani Beatce masaż Kobido to istny relaks i odprężenie. Atmosfera jest boska. Polecam z całego serca.
Po prostu lubię przychodzić do Body Evolution! To już mój 4 karnet na Roller Slim. Te masaże są cudowne — szybkie i efektywne!
Kończę już trzeci karnet. Wyniki super. Ubyło centymetrów tam gdzie miało ubyć. Ogólnie dużo lepsze samopoczucie. Pomoc, porady i towarzystwo pracowników — nieocenione. Polecam.
Bardzo profesjonalne podejście do klienta. W czasie konsultacji uzyskałam wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania, dzięki czemu mogłam zdecydować się na zabiegi odpowiednie do moich potrzeb. Zdecydowanie polecam.
Masaż Kobido w studio Body Evolution to prawdziwa uczta dla ciała i duszy. To nie jest zwykły masaż, ale kompleksowy rytuał, który łączy głęboki relaks z naturalnym liftingiem twarzy.
Miałam robione 3 różne zabiegi: oczyszczanie wodorowe, oczyszczanie kwasami i depilację laserową. Każdy z zabiegów mogę polecić — widoczne efekty, konkurencyjne ceny i profesjonalne specjalistki.
Czuję się tu bardzo komfortowo, co sprawia, że jestem jeszcze bardziej usatysfakcjonowana z każdej wizyty. Obsługa jest cudowna, zawsze uśmiechnięta. Zabiegi są profesjonalne i przynoszą efekty.
Jestem po pierwszej wizycie na laser — jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalnego podejścia do klientki. Sam zabieg (nogi) bezbolesny. BARDZO POLECAM.
Pragnę serdecznie podziękować za profesjonalną usługę. Efekty zabiegu przerosły moje oczekiwania — moja skóra stała się gładsza, promienna i pełna blasku. Dziękuję za wszystkie cenne porady dotyczące pielęgnacji skóry.
Body Evolution to niezwykłe miejsce gdzie pracują ciepłe i zawsze uśmiechnięte kobietki. Polecam depilację laserową — Pani Ola niezwykle precyzyjna, dokładna i dbająca o dobre samopoczucie podczas zabiegu.
Polecam w 100 procentach. Wysoka kultura i profesjonalizm personelu. Bardzo czyściutko. Każda wizyta to ogromna przyjemność.
Pani Beatka otoczyła mnie dziś swoją dobrą energią, lecząc nie tylko ciało, ale i ducha. Refleksologia dosłownie i w przenośni. Polecam serdecznie.
Bardzo polecam firmę Body Evolution. Za każdym razem czuję się tam bardzo komfortowo, zawsze wracam z wielką przyjemnością. Obsługa jest bardzo miła. Zabiegi wykonywane są z bardzo dużym profesjonalizmem.
Refleksologia stóp w wykonaniu Pani Beatki jest fascynującym przeżyciem dającym ukojenie nie tylko ciała, ale i duszy. Polecam serdecznie.
Bardzo przyjazne miejsce. Świetny, profesjonalny i życzliwy personel. Skutecznie i na wysokim poziomie. Polecam.
Pani Ola jest przesympatyczną osobą, która z pasją oddaje się temu co robi. Pod jej paluszkami odpływam, a całe zmęczenie po ciężkiej pracy znika. Polecam serdecznie.
Bardzo lubię odwiedzać to miejsce. Szeroka oferta specjalistycznych zabiegów i bardzo fachowe podejście do klienta. Cierpliwe Panie i wysoka kultura obsługi. Szczerze polecam każdemu, kto chce poprawić swój wygląd na wielu płaszczyznach.
Kolejny zabieg mezoterapii potwierdził moje wcześniejsze pozytywne wrażenia. Już po drugiej sesji zauważyłam jeszcze lepsze rezultaty — skóra jest gładsza, a zmarszczki uległy znacznemu wygładzeniu. Gorąco polecam!
Pełen profesjonalizm, jestem bardzo zadowolona, polecę innym. Tak trzymać.
Polecam, najlepszy salon w mieście. Cudowne Panie, a usługi na najwyższym poziomie.
Szczerze polecam masaż kobido wykonywany przez P.Beatę. Rewelacja dla ciała, ducha i zmysłów. Pełne odprężenie i relaks, które śmiało mogę porównać do odczuć podczas masaży wykonywanych w Tajlandii.
Jestem bardzo zadowolona z efektów endermologii. Ciało mam jędrne i gładkie. Do tego uzależniłam się od tego miejsca i pracujących tam Pań. ❤️
Pełen profesjonalizm, zabieg kosmetyczny, który wykonała mi Pani Wiktoria przeszedł moje oczekiwania — nigdzie nie byłam tak obsłużona.
Polecam z całego serca salon Body Evolution — super atmosfera, dziewczyny tworzą rodzinną atmosferę i bardzo przyjazną, a Beatka robi cudowne masaże bańką, kobido. Refleksologia stóp to mistrzostwo świata w wykonaniu Beatki.
O rany, cóż to był za masaż. Kobido w wykonaniu cudownych rąk Pani Beaty uwolniło mi twarz, szyję i ramiona z napięcia. Polecam z całego serca.
Byłam pierwszy raz i jestem zachwycona indywidualnym podejściem do klienta. Profesjonalny wywiad przeprowadzony przez Panią Olę oraz zaproponowanie zabiegu do moich potrzeb zachęciło mnie do powrotu. Już chętnie polecam moim koleżankom.
Bardzo profesjonalna obsługa. Komfort podczas zabiegu. Po 3 zabiegach endermologii już zauważalne efekty w jędrności skóry. Polecam.
Pierwszy raz na zabiegu hydrofacial. Jestem bardzo zadowolona. Profesjonalna i miła obsługa. Każdy etap zabiegu wyjaśniony i opisany. Przy okazji kilka dobrych porad. Polecam i dziękuję.
Bardzo miła obsługa, duża wiedza. Byłam pierwszy raz i nie ostatni — wykupiłam pakiet 12 zabiegów i mam zamiar skorzystać z innych.
Cudownie relaksujący masaż kobido. Było błogo i przyjemnie. Polecam.
Bardzo polecam Body Evolution. Pełny profesjonalizm, zaangażowanie i indywidualne podejście do klienta. Byłam na razie na jednym zabiegu mezoterapii mikroigłowej — jestem bardzo zadowolona.
Przesympatyczne Panie! Zabiegi ENDERMOLIFT LPG + peeling chemiczny wyraźnie poprawiły kondycję skóry na twarzy. Skóra jest zdecydowanie bardziej nawilżona. Gorąco polecam!
Z usług w BE korzystam już dwa miesiące. Jestem zadowolona z efektów, które naprawdę widać. Zarówno na zajęcia jak i z zajęć wracam zadowolona. Wszystkie Panie z obsługi są bardzo sympatyczne i służą pomocą. Serdecznie polecam, naprawdę warto!
Niezwykle klimatyczne miejsce, z obsługą pełną ciepła i troski. Wszystko bardzo dobrze zorganizowane. Wyczerpujące informacje dla klienta o proponowanych zabiegach. Polecam.
Miałam przyjemność być klientką salonu — wybrałam masaż kobido, który wykonała Pani Beatka. Kobieta pełna zaangażowania, z indywidualnym podejściem, profesjonalna oraz empatyczna. Dawno nie zaznałam takiego odprężenia. Gorąco polecam.
W Body Evolution z jakiej usługi bym nie korzystała, czuję, że jestem w profesjonalnych rękach. Czy to magiczne dłonie pani Beatki zabierające mnie w niesamowitą podróż podczas kobido, czy Pani Ola potrafiąca niezwykle trafnie dobrać zabiegi. Polecam ten zespół profesjonalistek z czystym sumieniem!
Mój pierwszy zabieg — kriolipoliza. Pani Beata super się mną zaopiekowała. Pomimo lekkiego stresu czułam się w jej towarzystwie niezwykle komfortowo. Myślę, że już dawno nie spotkałam się z takim podejściem i taką starannością do klienta. Polecam.
Profesjonalizm i niesamowicie sympatyczne podejście personelu na czele z szefową. Za każdym razem sprawiają, że czuję się tak komfortowo jakbym była jedyną klientką studia. Z czystym sumieniem polecam wszystkim zastanawiającym się, czy warto — z całą pewnością warto!!!
Szeroki zakres usług, cudowne klimatyczne miejsce. Fachowe doradztwo. Nauczyłam się tutaj relaksować i celebrować czas dla siebie. Polecam każdemu. Sama uzależniłam się od tego miejsca — ale uważam, że Body Evolution jest tego warte.
Zabieg masaż twarzy kobido wykonany bardzo profesjonalnie przez p.Beatkę. Ma naprawdę cudowne ręce. Następnego dnia moja twarz promieniała, a ja naprawdę czułam się bosko. Polecam wszystkim paniom — podaruj sobie chwilkę luksusu!
Bardzo miła, profesjonalna obsługa. Moje zabiegi na twarz sprawiają mi wielką radość, satysfakcję i odprężenie. Moja Pani Ola jest super — polecam wszystkim paniom które chcą się poczuć jak młody bóg.
Refleksologia i masaż kobido wykonany przez Beatkę to petardy na zmęczenie. Korzystam regularnie.
Jestem bardzo zadowolona z masażu kobido i refleksologii twarzy. Pani Beata bardzo dokładnie masuje wszystkie punkty. Czuję się bardzo dobrze i nie jestem już taka spięta i obolała — moje ciało jest teraz rozluźnione i elastyczne. Bardzo dziękuję Pani Beatce.
To był mój pierwszy masaż Kobido i na pewno nie ostatni! Bardzo polecam w wykonaniu pani Beatki. Przemiła atmosfera. Następnego dnia po masażu byłam zaskoczona po spojrzeniu w lustro — zmarszczki widoczne wygładziły się. Serdecznie dziękuję, polecam z całego serca. ❤
Magiczne miejsce gdzie po przekroczeniu progu wchodzimy w inny lepszy świat. Dla mnie to miejsce głębokiego relaksu i ukojenia ciała i duszy. Po refleksologii czuję się innym, jakby lepszym człowiekiem. Pani Beatka przywraca oddech, odblokowuje energię. Polecam każdemu!
Dziewczyny świadczą swoje usługi na naprawdę wysokim poziomie. Zawsze czuję się zaopiekowana, a efekty po zabiegach widzę praktycznie od razu. Mam już -5kg w 1,5 miesiąca. Ubrania leżą luźniej. SUPER! Polecam wszystkim niezdecydowanym. Najlepszy salon w mieście!
Masaż Kobido u pani Beatki to prawdziwa uczta dla ciała i duszy. Skóra po masażu jest napięta, pełna blasku, ożywiona. Po takim masażu czuję się dopieszczona i piękna.
Jestem po kolejnych zabiegach endermologii LPG. Zawsze po masażu czuję, że moja skóra jest delikatna. Pani Ola robi niesamowitą robotę. Widzę, że moje spodnie lepiej leżą w udach i w pasie.
Jestem bardzo zadowolona z usługi endermologii. Pani Ola stanęła na wysokości zadania — sympatyczna i z doświadczeniem. Miałam dopiero 1 zabieg ale już czuję, że skóra zrobiła się delikatniejsza w dotyku. Polecam z całego serca wszystkim, którym zależy na efektach, relaksie i profesjonalizmie.
Jestem bardzo zadowolona. Profesjonalna i przyjazna obsługa. Rower Infra Slim i Roll Slim dla mnie zaskoczenie. Super, że do Was trafiłam. Polecam każdemu, kto chce zadbać o zdrowie, poprawić kondycję oraz spędzić czas w miłej atmosferze.