Opinie naszych klientów

 

Opinie naszych klientów

L
Lucyna H.
10.03.2026
★★★★★

Dziś doświadczyłam nowych doznań elektrostymulacji pani Beata dokładnie wytłumaczyła mi na czym to polega pracowały mięśnie głębokie a na bieżni było całkiem spoko.

L
Lucyna H.
09.03.2026
★★★★★

Dziś na zabiegu było super przyjemnie obsługa jak zawsze na najwyższym poziomie jestem zadowolona wracam jutro.

A
Anna J.-M.
04.03.2026
★★★★★

Zabiegi super profesjonalne, wyspecjalizowana kadra z ogromną wiedzą kosmetologiczną. Bardzo miła obsługa i atmosfera podczas zabiegu.

A
Agnieszka K.
03.03.2026
★★★★★

Wszystko perfekcyjne!!!

L
Lucyna H.
02.03.2026
★★★★★

Po zabiegu czuję się wspaniałe choć troszkę bolało, wracam do was w przyszły poniedziałek.

L
Lucyna H.
02.03.2026
★★★★★

Na endermolifcie twarzy było super przyjemnie a mikrobiom rewelacja.

L
Lucyna H.
27.02.2026
★★★★★

Po zabiegu endermologii jestem zrelaksowana i odprężona, wracam jutro.

L
Lucyna H.
27.02.2026
★★★★★

Dziś na endermologii było super przyjemnie obsługa jak zawsze na najwyższym poziomie jestem zadowolona i zrelaksowana.

J
Joanna P.
25.02.2026
★★★★★

Bardzo fajne zabiegi dla ciała i ducha.

I
Iwona P.
21.02.2026
★★★★★

Jestem zadowolona z usługi.

A
Anna F.
19.02.2026
★★★★★

Wszystko perfekcyjnie.

A
Aleksandra Z.
17.02.2026
★★★★★

Jak zawsze wszystko w jak najlepszym porządku. Indywidualne podejście do klienta, duża wiedza i świetna atmosfera. Polecam i dziękuję.

Ż
Żaneta P.
17.02.2026
★★★★★

Wszystko rewelacyjnie. Wspaniała obsługa i świetne zabiegi na twarz. Zawsze chętnie wracam.

A
Anna J.-M.
17.02.2026
★★★★★

Wszystko jest ok. Pełen profesjonalizm. Obsługa miła, rzetelna, wykwalifikowana. Panie wszystko dokładnie tłumaczą, zabiegi wykonane są bardzo dokładnie.

K
Katarzyna J.
10.02.2026
★★★★★

Ja jestem bardzo zadowolona z masaży u cudownej Beatki.

B
Barbara T.
05.02.2026
★★★★★

Wszystko jest ok.

J
Joanna P.
29.01.2026
★★★★★

Profesjonalizm i przemiła obsługa, super sprzęt, co widać w efektach po zabiegach.

J
Joanna P.
27.01.2026
★★★★★

Polecam zabiegi, super relaks i jeszcze polepszenie wyglądu skóry, a do tego profesjonalna i miła obsługa.

K
Katarzyna H.
26.01.2026
★★★★★

Obsługa bardzo miła, sprzęt świetny, zabieg endermologii spełnił moje oczekiwania.

B
Bogumiła P.
22.01.2026
★★★★★

Nie mam żadnych zastrzeżeń.

M
Magdalena G.
21.01.2026
★★★★★

Wszystko super, swobodnie, komfortowo, bezpiecznie.

K
Karina L.
17.01.2026
★★★★★

Super obsługa.

K
Karolina K.
16.01.2026
★★★★★

Bardzo profesjonalna obsługa, wszystko doskonale wyjaśnione, delikatność podczas zabiegu, ocena na duży plus.

G
Grażyna W.
13.01.2026
★★★★★

Masaż kobido wykonany przez Panią Beatkę to pełny profesjonalizm. Jestem zrelaksowana, odprężona a skóra twarzy, dekoltu i ramion jest ujędrniona. Bardzo polecam.

A
Agata M.
13.01.2026
★★★★★

Profesjonalna obsługa i bardzo miła atmosfera. Zabieg wykonany z ogromną starannością. Wszystko ok.

B
Beata M.
12.01.2026
★★★★★

Super obsługa, profesjonalność i wiedza na najwyższym poziomie, polecam ❤️

N
Natalia K.
07.01.2026
★★★★★

Body Evolution Jaworzno to miejsce, w którym klient od pierwszej chwili czuje się zaopiekowany. Profesjonalny zespół, indywidualne podejście oraz bardzo wysoki standard wykonywanych zabiegów sprawiają, że każda wizyta przebiega w komfortowej i spokojnej atmosferze. To gabinet, do którego chce się wracać.

W
Wioletta P.
07.01.2026
★★★★★

Jestem bardzo zadowolona, panie są wspaniałe, miłe, odpowiedziały na wszystkie moje pytania. Masaż kobido rewelacja.

A
Aleksandra Z.
07.01.2026
★★★★★

Świetna atmosfera, profesjonalna obsługa, jestem bardzo zadowolona. Polecam.

J
Joanna Ch.
07.01.2026
★★★★★

Body Evolution Jaworzno to coś znacznie więcej niż zabiegi. To miejsce, w którym od pierwszej chwili czułam się zaopiekowana, wysłuchana i po prostu dobrze. Korzystałam ze strefy fitness, endermologii oraz masażu u Pani Beatki — pełen profesjonalizm połączony z sercem do tego, co się robi. Ostrzegam: od tych zabiegów naprawdę można się uzależnić.

N
Natalia K.
07.01.2026
★★★★★

Body Evolution Jaworzno to absolutnie wyjątkowe miejsce na mapie Jaworzna. Pełen profesjonalizm w każdym detalu. Każdy klient traktowany jest indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem i troską o komfort oraz bezpieczeństwo. Z całego serca polecam.

J
Joanna G.
05.01.2026
★★★★★

Profesjonalna i miła obsługa, wysoka jakość proponowanych usług, nic nie trzeba poprawiać.

E
Edyta M.
05.01.2026
★★★★★

Wizyta, czysta przyjemność, polecam!

J
Joanna P.
02.01.2026
★★★★★

Super zabiegi, profesjonalna obsługa.

N
Natalia K.
01.01.2026
★★★★★

Body Evolution Jaworzno to miejsce, do którego naprawdę chce się wracać. Od pierwszej wizyty czuć pełen profesjonalizm, ogromną wiedzę i indywidualne podejście do klienta. Personel jest nie tylko kompetentny, ale też bardzo życzliwy i empatyczny. Z pełnym przekonaniem polecam każdemu, kto szuka jakości, bezpieczeństwa i realnych efektów.

I
Iwona P.
31.12.2025
★★★★★

Fajne podejście do klienta. Szeroki wybór zabiegów.

A
Aneta Ż.
29.12.2025
★★★★★

Endermolift — korzystam już z kolejnego zabiegu i jestem zadowolona. Bardzo miłe i sympatyczne dziewczyny.

N
Natalia K.
29.12.2025
★★★★★

Bardzo polecam to miejsce! Body Evolution Jaworzno to profesjonalne i przyjazne studio. Personel podchodzi do klienta indywidualnie, tłumacząc każdy etap zabiegu. Po moich wizytach zauważyłam poprawę jędrności skóry i lepsze samopoczucie.

H
Helena P.
22.12.2025
★★★★★

Genialny masaż! W przedświątecznym pędzie Kobido postawiło mnie na nogi. Bardzo polecam jako ratunek dla cery i ukojenie dla nerwów!

E
Ewelina N.
18.12.2025
★★★★★

Polecam w 100% profesjonalnie!!!

K
Klaudia Sz.
09.12.2025
★★★★★

Jest rewelacyjnie.

M
Monika G.
08.12.2025
★★★★★

Podczas masażu panuje cudowna, pełna spokoju atmosfera. Pani Beata imponuje niezwykłą wiedzą, a jej profesjonalne, pełne wyczucia ręce naprawdę potrafią zdziałać cuda. Każda wizyta to nie tylko ulga dla ciała, ale też prawdziwy relaks dla ducha.

B
Beata J.
08.12.2025
★★★★★

Wszystko jest super, pani Beata przenosi człowieka do raju.

A
Anna Dz.
05.12.2025
★★★★★

Wszystko rewelacyjnie.

J
Joanna P.
03.12.2025
★★★★★

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Wszystko super wyjaśnione.

M
Monika S.
03.12.2025
★★★★★

Bardzo miła obsługa, profesjonalne podejście do klienta, jestem zadowolona z wizyt.

K
Katarzyna S.-P.
28.11.2025
★★★★★

Polecam to cudowne miejsce, każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa bardzo miła, chwila wyciszenia.

M
Mirella Ż.
25.11.2025
★★★★★

Jak dla mnie super.

M
Małgorzata K.
21.11.2025
★★★★★

Pani Beatka to mistrzyni w Kobido. Jej ręce czynią, że człowiek jest zrelaksowany i odprężony. Zabieg wykonuje całym swoim sercem i ciepłem — i tego właśnie doświadczyłam. Dziękuję bardzo.

A
Aleksandra Z.
17.11.2025
★★★★★

Polecam w 100%. Pani Nikola to profesjonalistka przez duże P. Zabieg i atmosfera level master. Do zobaczenia następnym razem.

H
Helena P.
17.11.2025
★★★★★

Rewelacja, polecam w 100%.

K
Karolina F.
16.11.2025
★★★★★

Przyjemna atmosfera, profesjonalna obsługa, polecam!

B
Beata P.M.
13.11.2025
★★★★★

Polecam w 100% kobido. Cudownie.

J
Judyta F.
12.11.2025
★★★★★

Super, gdyby informacje z promocjami były wysyłane smsem.

G
Gabriela D.
07.11.2025
★★★★★

Bardzo dobrze, profesjonalnie, zabieg wykonany w sposób bardzo dobry w miłej atmosferze.

N
Natalia K.
06.11.2025
★★★★★

Zabieg elektrostymulacji w Body Evolution w Jaworznie to strzał w dziesiątkę! Świetna atmosfera, profesjonalna obsługa i indywidualne podejście sprawiają, że czuję się tam naprawdę komfortowo. Polecam z całego serca.

N
Natalia K.
06.11.2025
★★★★★

Dziś skorzystałam z zabiegu endermologii i jestem zachwycona! Zabieg był relaksujący, a efekty czuć już po wyjściu. Polecam z całego serca.

B
Beata M.
05.11.2025
★★★★★

Jestem bardzo zadowolona, polecam ❤️

N
Natalia K.
05.11.2025
★★★★★

Jestem bardzo zadowolona z każdej usługi w Body Evolution Jaworzno. Profesjonalna obsługa, miła atmosfera i indywidualne podejście sprawiają, że zawsze wychodzę zadowolona. Zdecydowanie polecam! ⭐⭐⭐⭐⭐

E
Ewelina N.
04.11.2025
★★★★★

Ekstra zabieg, polecam.

E
Edyta W.
31.10.2025
★★★★★

Polecam z całego serca. Świetna obsługa, można poczuć zaopiekowanie od samego wejścia. Szeroki wybór zabiegów. Wracam i polecam.

N
Natalia K.
27.10.2025
★★★★★

Body Evolution Jaworzno to miejsce, do którego chce się wracać! Zabiegi — zwłaszcza endermologia — przynoszą świetne efekty, a atmosfera jest po prostu cudowna. Panie są przesympatyczne, profesjonalne i zawsze doradzą. Widać, że robią to z pasją i sercem.

G
Gabriela D.
25.10.2025
★★★★★

Bardzo miły personel zachęcający do dalszych zabiegów.

E
Ewelina R.
24.10.2025
★★★★★

Masaż był rewelacyjny. Pani masażystka ma cudowne ręce, dziękuję, na pewno wrócę.

A
Anna N-P.
21.10.2025
★★★★★

Często korzystam z usług salonu i jestem bardzo zadowolona, bardzo miła obsługa.

B
Beata M.
17.10.2025
★★★★★

Profesjonalna i miła obsługa. Na pewno tam wrócę. Bardzo polecam ❤️

A
Aneta Ż.
17.10.2025
★★★★★

Po raz kolejny byłam na zabiegu endermologii, ciało jest gładkie, nogi lżejsze. Polecam.

R
Renata M.
15.10.2025
★★★★★

Masaż kobido rewelacja. Byłam już 3 razy i nadal będę korzystać. Szczególnie polecam osobom, które lubią mocniejszą stymulację tkanek.

A
Agnieszka K.
10.10.2025
★★★★★

Relaks, profesjonalne zabiegi, wszystko na najwyższym poziomie. Przemiła obsługa personelu.

W
Wioletta W.
10.10.2025
★★★★★

Polecam, bardzo bardzo dobra opieka.

G
Grażyna D.
08.10.2025
★★★★★

Bardzo miła obsługa, jestem bardzo zadowolona. A efekty już widać.

K
Katarzyna J.
07.10.2025
★★★★★

Polecam w 200% Beatkę na różnego rodzaju masaże — są wspaniałe.

M
Monika P.
06.10.2025
★★★★★

Jestem zachwycona jakością i rzetelnością wykonywanych zabiegów. Moja skóra wygląda młodziej i zdrowiej. Do tego przemiła atmosfera. Polecam.

A
Anna K.
05.10.2025
★★★★★

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Zabiegi na najwyższym poziomie. Polecam!

A
Anna N-P.
03.10.2025
★★★★★

Uwielbiam ten salon. Panuje tam cudowna rodzinna atmosfera. Panie bardzo uprzejme i sympatyczne. Lubię tam wracać. Polecam.

A
Aneta Ż.
01.10.2025
★★★★★

Bardzo miła atmosfera. Zabieg endermolift przyjemny i odprężający. Gorąco polecam.

A
Anna N-P.
01.10.2025
★★★★★

Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Pani Żaneta jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. W salonie panuje przemiła atmosfera. Serdecznie polecam.

A
Anna P.
27.09.2025
★★★★★

Profesjonalnie, bardzo miło i dużo pomocnych rad.

A
Aleksandra Z.
25.09.2025
★★★★★

Jak zawsze wysoki poziom i profesjonalizm. Pani Ola to specjalista w pełnym tego słowa znaczeniu. Szczerze polecam.

A
Agnieszka K.
22.09.2025
★★★★★

Miejsce, w którym kobieta czuje się piękna, zrelaksowana, wypoczęta i zadowolona.

I
Iwona P.
19.09.2025
★★★★★

Profesjonalne podejście, miła atmosfera, wyrozumiałość w stosunku do klientów.

H
Halina S.
18.09.2025
★★★★★

Super wykwalifikowana i miła obsługa, czysto i komfortowo.

A
Aneta Ż.
10.09.2025
★★★★★

Polecam.

K
Katarzyna K.
10.09.2025
★★★★★

Bardzo miła obsługa, super relaks dla ciała i umysłu.

B
Beata P.M.
10.09.2025
★★★★★

Jestem już uzależniona od Pani Beaty... polecam.

M
Monika Ś.
09.09.2025
★★★★★

Wspaniały relaks nie tylko dla ciała. Po wizycie czuję się odprężona i szczuplejsza.

B
Beata P.M.
01.09.2025
★★★★★

Uwielbiam wizyty w BE, polecam w 100%.

A
Anna N-P.
29.08.2025
★★★★★

Polecam, najlepszy salon w mieście. Cudowne Panie, a usługi na najwyższym poziomie.

K
Katarzyna Z.
29.08.2025
★★★★★

Polecam wszystkim. Super obsługa, miły klimat. Pani Ola otwarta do klienta, sympatyczna — najlepsza. Polecam z czystym sumieniem!

W
Weronika B.
29.08.2025
★★★★★

Dziś miałam zabieg z Panią Olą, bardzo sympatyczna i doświadczona kosmetolog.

A
Aneta Ż.
27.08.2025
★★★★★

Przyjemny zabieg endermolift. Po pracy można się zrelaksować i odprężyć. Polecam.

J
Joanna M.
26.08.2025
★★★★★

Bardzo miła obsługa, bardzo ładny zadbany salon, opieka podczas zabiegu bardzo miła.

W
Weronika B.
22.08.2025
★★★★★

Dziś miałam przyjemność mieć zabieg z Panią Żanetą — cudowna specjalistka, bardzo życzliwa i doświadczona.

M
Marta Ch.
19.08.2025
★★★★★

Szczerze polecam zabieg refleksologii u Pani Beaty. Pani Beata wykazała się ogromną wiedzą i dbałością o komfort, a cała sesja przebiegła w przytulnej, relaksacyjnej atmosferze. Dziękuję Pani Beatko.

M
Monika Ś.
19.08.2025
★★★★★

Bardzo profesjonalna obsługa i indywidualne podejście do tematu. Panie uśmiechnięte i pomocne. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Polecam serdecznie.

A
Aneta Ż.
17.08.2025
★★★★★

Polecam jak najbardziej — bardzo miłe Panie znające się na swojej pracy. Na pewno nie raz jeszcze tam wrócę.

A
Agnieszka M.
14.08.2025
★★★★★

Pani Beata ma stworzone ręce do masażu — moje plecy i stopy mówią: bardzo dziękujemy, to była czysta przyjemność i relaks.

B
Barbara T.
14.08.2025
★★★★★

Bardzo fachowa i miła obsługa, polecam wszystkim.

L
Liudmyla K.
13.08.2025
★★★★★

Dziękuję z całego serca za cudowny masaż Kobido. Pani profesjonalizm, delikatność i ciepło sprawiły, że poczułam się wyjątkowo. To był czas pełen relaksu, piękna i dobrej energii. Na pewno wrócę!

S
Sylwia Cz.
13.08.2025
★★★★★

Kolejny zabieg oczyszczania wodorowego. Bardzo profesjonalna obsługa. Uwielbiam ten zabieg.

M
Magdalena W.
08.08.2025
★★★★★

Masaż bogów.

M
Monika P.
07.08.2025
★★★★★

Miła atmosfera i pełen profesjonalizm.

I
Iwona P.
07.08.2025
★★★★★

Profesjonalna obsługa, wyrozumiałe i życzliwe podejście do klienta. Pani na moje pytania odpowiadała wyczerpująco i cierpliwie. Polecam.

A
Agnieszka K.
04.08.2025
★★★★★

Profesjonalne zabiegi na ciało i twarz, miła atmosfera, poczucie błogości, odprężenia i spokoju.

E
Ewa Dz.
29.07.2025
★★★★★

Pani Beatka to anioł. Profesjonalnie z troską i wielkim serduszkiem podchodzi do klienta. Polecam gorąco ten salon.

H
Helena P.
25.07.2025
★★★★★

Cudowne miejsce do którego będę wracać! Masaż Kobido w wykonaniu pani Beatki to istna rewelacja, polecam każdemu!

H
Helena P.
22.07.2025
★★★★★

To kolejna wizyta u Pani Oli, za każdym razem super relaks i odprężenie. Polecam gorąco, warto!

A
Aleksandra Z.
22.07.2025
★★★★★

Po raz kolejny jestem zadowolona w 100%. Obsługa level master. Zabieg dopasowany do mojego problemu. Polecam.

D
Dorota Sz.
21.07.2025
★★★★★

Miałam przyjemność kolejny raz korzystać z zabiegu kobido w wykonaniu Pani Beatki. Zarówno za pierwszym razem jak i teraz wykonanie tego zabiegu to czysta poezja. Pani Beatka wkłada w to serce, ciało i duszę — i to się czuje. Jestem zachwycona i bardzo wszystkim polecam.

W
Wioletta J.
15.07.2025
★★★★★

Bardzo miła obsługa, świetnie wykonany masaż kobido, piękne wnętrze, serdecznie polecam.

E
Ewa Dz.
11.07.2025
★★★★★

Profesjonalne podejście do klienta. Dbałość o klienta na każdym etapie zabiegu. Perfekcja, czysto, pięknie, zmysłowo, nastrojowo.

A
Aneta W.
07.07.2025
★★★★★

Ciepła atmosfera, klientka zaopiekowana od wejścia do momentu opuszczenia salonu. Pełen profesjonalizm. Polecam z całego serca.

J
Justyna P.
05.07.2025
★★★★★

Wszystko profesjonalnie przeprowadzone. Cała konsultacja oraz zabiegi idealnie dopasowane do potrzeb klienta. Polecam ❤️

M
Magdalena S.-P.
03.07.2025
★★★★★

Było super! Profesjonalnie, czysto, a atmosfera tak przyjemna, że przez chwilę zapomniałam, że przyszłam na zabieg, a nie na ploteczki z najlepszą przyjaciółką!

R
Renata M.
02.07.2025
★★★★★

Kobido i masaż autorski w wykonaniu pani Beatki to rewelacja. Polecam każdemu kto potrzebuje odpocząć od codzienności. Pani Beata przeprowadzi masaż tak, że osoba wychodzi jak nowo narodzona, a refleksologia to zabieg który czyni cuda.

G
Gabriela B.
02.07.2025
★★★★★

Masaż kobido pozwala oderwać się od rzeczywistości. Twarz po kobido jest promienna, skóra gładka, ożywiona, napięta, a całe ciało zrelaksowane. Zdecydowanie polecam!

A
Aneta Ż.
30.06.2025
★★★★★

W pełni zrelaksowana po pracy.

B
Beata W.
25.06.2025
★★★★★

Przemiła obsługa i profesjonalne podejście. Miła atmosfera oraz komfort podczas zabiegów. Polecam i Pozdrawiam P. Olę.

I
Izabela O.
25.06.2025
★★★★★

Po zabiegu czuję się doskonale. Zrelaksowana i dopieszczona.

E
Ewa P.
24.06.2025
★★★★★

Polecam salon. Bardzo sympatyczna obsługa, pani kosmetolog zrozumiale wyjaśniła proponowane zabiegi, wspólnie ustaliliśmy plan działania. Zabieg wykonany z najwyższą starannością i profesjonalizmem. Wrócę.

A
Aneta Ż.
23.06.2025
★★★★★

Kolejna endermologia — nogi są gładsze, skóra jędniejsza i przede wszystkim lżejsze. Polecam.

A
Aneta Ż.
18.06.2025
★★★★★

Poszłam z ciekawości na masaż kobido i byłam mile zaskoczona — masaż przyjemny a zarazem mocny. Skóra po nim wygląda na odświeżoną.

A
Anna G.
14.06.2025
★★★★★

Zabieg karboksyterapii przebiegł fantastycznie. Bardzo miła Pani, pomimo mojego słowotoku z nerwów, wykonała zabieg profesjonalnie i spokojnie. Nic nie czułam, nic nie bolało. Polecam.

J
Jadwiga K.-M.
13.06.2025
★★★★★

Profesjonalne podejście, cudowna obsługa, profesjonalizm w każdym calu.

H
Helena P.
13.06.2025
★★★★★

Bardzo przyjemne i relaksujące doznanie. Pani Beatka bardzo dba o komfort klientki. Już nie mogę doczekać się kolejnej wizyty. Polecam gorąco!

A
Agnieszka K.
11.06.2025
★★★★★

Miejsce błogiego relaksu na masażach, miejsce wyciszenia po całym dniu, poczucie spokoju a przede wszystkim wykwalifikowany personel z profesjonalnym podejściem do każdej klientki. Polecam serdecznie!

A
Agnieszka R.
10.06.2025
★★★★★

Byłam drugi raz, jestem zadowolona w 100% — przemiłe Panie. Czas spędzony w Body Evolution to jak moment na kawie u koleżanki — szybko się kończy ale efekt lepszy niż po kawce.

A
Aneta Ż.
10.06.2025
★★★★★

To już drugi zabieg endermologii i skóra jest jędniejsza i bardziej napięta. Bardzo fajny zabieg aby ciało przygotować na lato.

A
Aneta Ż.
05.06.2025
★★★★★

Miałam dziś zabieg endermologii — moje nogi stały się lżejsze i gładsze.

A
Anna N-P.
05.06.2025
★★★★★

Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Miła atmosfera i duży wybór zabiegów. Polecam ten salon z całego serca.

A
Agnieszka Ch.
05.06.2025
★★★★★

Genialny masaż, efekty zauważalne zarówno te fizyczne jak i... duchowe. Polecam.

W
Weronika S.
29.05.2025
★★★★★

Jestem zachwycona, pełen profesjonalizm, komfortowo, miła obsługa.

A
Agnieszka R.
28.05.2025
★★★★★

Miła obsługa, pełen profesjonalizm, super miejsce.

A
Aneta Ż.
26.05.2025
★★★★★

Dzisiejsza wizyta na endermolifcie — pełen relaks, odprężyłam się i nabrałam siły na cały dzień.

R
Renata K.
26.05.2025
★★★★★

Panie miłe i sympatyczne, w pełni zaangażowane w pracę nad klientem. Po takim zabiegu można wyjść w pełni zrelaksowanym.

A
Aleksandra P.
23.05.2025
★★★★★

Endermologia z Panią Olą jak zawsze czysta przyjemność!

M
Małgorzata Cz.
23.05.2025
★★★★★

Super wycisk daje ta bieżnia — satysfakcja z dobrego treningu i poczucie, że robi się coś dla siebie. Polecam.

M
Mariola K.
22.05.2025
★★★★★

Endermologia super. Polecam serdecznie.

D
Dorota Sz.
20.05.2025
★★★★★

Cudownie relaksacyjny masaż refleksologii twarzy w wykonaniu Pani Beatki. Wewnętrzny spokój i cudowne dłonie Pani Beatki pozwalają pozbyć się napięcia z całego dnia. Serdecznie polecam.

B
Barbara G.
20.05.2025
★★★★★

Polecam z całego serca, bardzo profesjonalne podejście do klienta, świetna atmosfera i zabiegi naprawdę pomagają.

R
Renata M.
20.05.2025
★★★★★

Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pani Beatka przemiła osoba z dużą wiedzą i umiejętnościami, masaż kobido cudowny, polecam.

E
Elżbieta K.
19.05.2025
★★★★★

Serdecznie polecam. Zabiegi wykonywane w bardzo przyjemnej atmosferze z pełnym oddaniem i profesjonalnie.

A
Anna J.
16.05.2025
★★★★★

Zawsze jestem mega zadowolona, super zabiegi i super dziewczyny, pełen profesjonalizm, gorąco polecam.

A
Aneta Ż.
15.05.2025
★★★★★

Bardzo przyjemny masaż. Jestem po kilku zabiegach endermolift i buzia jest napięta i ujędrniona. Drugi podbródek też bardzo ładnie znika.

A
Aleksandra Z.
15.05.2025
★★★★★

Pani Ola to właściwa osoba na właściwym miejscu — specjalistka z ogromną wiedzą. Szczerze polecam.

Z
Zyta R.
14.05.2025
★★★★★

Masaż kobido u Pani Beatki — rewelacja, człowiek wychodzi odprężony, zrelaksowany i z chęcią ponownego skorzystania z usługi. Z pewnością tam wrócę.

K
Katarzyna K.
14.05.2025
★★★★★

Korzystałam z kilku zabiegów u różnych Pań. Każda z nich to profesjonalistka ukierunkowana na klientkę. Masaż kobido w wykonaniu pani Beatki to najwyższy level — zrobiony z pasją i zaangażowaniem. Dziękuję i do zobaczenia.

A
Agnieszka Ch.
14.05.2025
★★★★★

Miałam okazję pierwszy raz korzystać z masażu wykonywanego przez Panią Beatę. Nie był to mój pierwszy masaż kobido, ale na pewno najlepszy!!! Czułam się zaopiekowana i zrelaksowana, a z salonu wyszłam z nową energią. Na pewno wrócę.

K
Krystyna B.
13.05.2025
★★★★★

Miła i przyjazna obsługa. Wszystko dobrze wyjaśnione. Człowiek czuje się tam bardzo dobrze. Polecam.

A
Aneta Ż.
13.05.2025
★★★★★

Po wizycie czuję się zrelaksowana i doładowana pozytywną energią na cały dzień. Polecam zabiegi na twarz.

A
Agnieszka K.
05.05.2025
★★★★★

Tuż po wejściu do salonu od razu ma się poczucie błogości. Miła obsługa. Masaż relaksacyjny całego ciała w wykonaniu P.Beaty to czas, w którym można się w 100% zrelaksować!

A
Aneta Ż.
30.04.2025
★★★★★

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu endermolift — przyjemny masaż twarzy, można się zrelaksować. Dziewczyny z obsługi bardzo miłe z dużą wiedzą, wszystko dokładnie wyjaśnią.

E
Ewa P.
29.04.2025
★★★★★

Super zabieg endermologii, polecam.

M
Małgorzata Cz.
26.04.2025
★★★★★

Bieżnia Vacu to mój ulubiony trening. Daje niezły wycisk i pomaga walczyć ze swoją głową w pokonywaniu własnych ograniczeń. I znów był rekord spalonych kalorii.

K
Katarzyna J.
25.04.2025
★★★★★

Super spędzony czas z cudowną Beatką na masażu bańką oraz refleksologii stóp — polecam.

A
Agnieszka T.
22.04.2025
★★★★★

Bardzo profesjonalna i miła obsługa, urządzenia do ćwiczeń najwyższej jakości. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do tak przyjaznego miejsca, polecam wszystkim.

A
Aleksandra Z.
18.04.2025
★★★★★

Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do tematu. Szczerze polecam oddać się w ręce Pani Oli.

D
Dorota Sz.
07.04.2025
★★★★★

Masaż Kobido w wykonaniu Pani Beatki był poezją. Spokój, profesjonalizm i cudowne dłonie. Nic dodać, nic ująć — będę do Was wracać.

E
Estera R.
04.04.2025
★★★★★

Wspaniała wizyta, cudowne Panie, wspaniała atmosfera, pełen profesjonalizm. Polecam z całego serca.

K
Katarzyna J.
03.04.2025
★★★★★

Masaż Kobido, refleksologia stóp i maseczka — cudownie spędzone 3 godziny u cudownej Beatki.

A
Anna H.
02.04.2025
★★★★★

Wizyta przebiegła w bardzo miłej i profesjonalnej atmosferze. Jak zawsze Panie służą radą i pomocą. Masaż twarzy na koniec zabiegu wykonany przez Panią Olę był fantastyczny.

J
Judyta F.
30.03.2025
★★★★★

Ważne miejsce na mapie Jaworzna jeżeli chodzi o kwestie piękna, zdrowia i relaksu. Jeżeli jeszcze nie byłaś/byłeś to koniecznie sprawdź na sobie!

A
Agnieszka T.
28.03.2025
★★★★★

Masaż kobido wykonany przez panią Beatę to wyjątkowe przeżycie i profesjonalizm. Byłam na wielu masażach kobido ale ten jest najlepszy.

M
Marcelina H.
27.03.2025
★★★★★

Bardzo duża elastyczność, super że miejsce jest tak długo otwarte. Do tego bardzo wykwalifikowana i przemiła kadra, aż miło się wraca.

A
Aleksandra Z.
24.03.2025
★★★★★

Jak zawsze pełen profesjonalizm. Po kolejnej wizycie u Pani Oli wiem, że trafiłam w dobre ręce. Szczerze polecam i dziękuję.

Z
Zuzanna Ś.
24.03.2025
★★★★★

Poszłam na wodorowe oczyszczanie twarzy z polecenia koleżanki i to był świetny wybór! Moja skóra po zabiegu jest świeża, nawilżona i pełna blasku. Na pewno wrócę i serdecznie polecam!

K
Karolina W.
20.03.2025
★★★★★

Niesamowicie profesjonalnie wykonany zabieg wieloetapowego oczyszczania wodorowego. Poczynając od konsultacji, kończąc na zaleceniach po zabiegu — wizyta była przeprowadzona na najwyższym poziomie. Wrócę na pewno ❤️

J
Jolanta S.
18.03.2025
★★★★★

Bardzo polecam masaż kobido w wykonaniu Pani Beatki. Olbrzymia wiedza, fachowe porady i przemiła atmosfera. Pełny relaks i odprężenie. Polecam.

A
Agnieszka C.
11.03.2025
★★★★★

Niezwykle przyjazne miejsce z profesjonalnym podejściem do klienta. Obsługa na najwyższym poziomie, przemiła atmosfera i skuteczność dobrze dobranych zabiegów.

G
Grażyna Ch.
07.03.2025
★★★★★

Bardzo sympatyczna i profesjonalna obsługa.

A
Aleksandra P.
07.03.2025
★★★★★

W 100% polecam Body Evolution Jaworzno. Zdecydowałam się na 10 zabiegów endermologii. Pierwszy zabieg poprzedzony był konsultacją z Panią Olą, która przedstawiła analizę składu mojego ciała. Sam zabieg rewelacja. Pani Ola pełen profesjonalizm.

K
Katarzyna Ł.
07.03.2025
★★★★★

Polecam serdecznie. Super atmosfera, panie przemiłe i zawsze uśmiechnięte. Pełen profesjonalizm.

A
Anna M.
03.03.2025
★★★★★

Profesjonalizm i wszystko na najwyższym poziomie. Szczerze polecam.

M
Małgorzata S.
24.02.2025
★★★★★

Cudowne efekty wspomagające odchudzanie i powrót do formy! Rzetelne doradztwo pomogło mi dobrze dobrać zabiegi, więc mogłam cieszyć się efektem naprawdę szybko i w bezpieczny sposób.

M
Małgorzata S.
24.02.2025
★★★★★

Uwielbiam Panią Beatkę, jej podejście do klientki, a także serce i czułość jakie wkłada w wykonanie masażu. Relaks na najwyższym poziomie gwarantowany!

A
Aurelia S.
13.02.2025
★★★★★

Wczoraj miałam okazję upoić się refleksologią wykonaną przez Panią Beatkę. Przyszłam kompletnie rozbita emocjonalnie a wyszłam naładowana pozytywną energią. Pani Beatka czyni cuda. Serdecznie polecam.

E
Elżbieta B.
13.02.2025
★★★★★

Bardzo miła profesjonalna obsługa. Masaż wykonany bardzo profesjonalnie. Miejsce miłe i przyjemne emanujące dobrą energią. Na pewno odwiedzę to miejsce nie raz. Polecam gorąco.

M
Monika P.
11.02.2025
★★★★★

Gorąco polecam Body Evolution! Dzięki odpowiednio dobranemu zabiegowi moja cera jest teraz idealna! Byłam w wielu salonach i tylko tutaj znalazłam prawdziwe podejście do mojego problemu z cerą.

A
Anna W.
17.02.2025
★★★★★

Wyjątkowo fantastyczny poniedziałek, a wszystko dzięki cudownym dłoniom Pani Beaty — masaż kobido — tylko w Body Evolution!!!

L
Lucyna K.
17.02.2025
★★★★★

Rewelacja masaż kobido tylko u Pani Beatki. Wspaniała skromna osóbka z ogromną wiedzą. Polecam każdemu kto chce spróbować przygodę z Kobido z panią Beatką.

A
Anna N-P.
25.01.2025
★★★★★

Rewelacyjne miejsce, a dzięki Pani Beatce masaż Kobido to istny relaks i odprężenie. Atmosfera jest boska. Polecam z całego serca.

J
Judyta F.
27.01.2025
★★★★★

Po prostu lubię przychodzić do Body Evolution! To już mój 4 karnet na Roller Slim. Te masaże są cudowne — szybkie i efektywne!

M
Mariola P.
27.01.2025
★★★★★

Kończę już trzeci karnet. Wyniki super. Ubyło centymetrów tam gdzie miało ubyć. Ogólnie dużo lepsze samopoczucie. Pomoc, porady i towarzystwo pracowników — nieocenione. Polecam.

K
Katarzyna M.
12.01.2025
★★★★★

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. W czasie konsultacji uzyskałam wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania, dzięki czemu mogłam zdecydować się na zabiegi odpowiednie do moich potrzeb. Zdecydowanie polecam.

K
Karolina J.
02.01.2025
★★★★★

Masaż Kobido w studio Body Evolution to prawdziwa uczta dla ciała i duszy. To nie jest zwykły masaż, ale kompleksowy rytuał, który łączy głęboki relaks z naturalnym liftingiem twarzy.

M
Marcelina H.
19.12.2024
★★★★★

Miałam robione 3 różne zabiegi: oczyszczanie wodorowe, oczyszczanie kwasami i depilację laserową. Każdy z zabiegów mogę polecić — widoczne efekty, konkurencyjne ceny i profesjonalne specjalistki.

J
Judyta F.
19.12.2024
★★★★★

Czuję się tu bardzo komfortowo, co sprawia, że jestem jeszcze bardziej usatysfakcjonowana z każdej wizyty. Obsługa jest cudowna, zawsze uśmiechnięta. Zabiegi są profesjonalne i przynoszą efekty.

M
Monika K.-G.
05.12.2024
★★★★★

Jestem po pierwszej wizycie na laser — jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalnego podejścia do klientki. Sam zabieg (nogi) bezbolesny. BARDZO POLECAM.

A
Aneta S.
05.12.2024
★★★★★

Pragnę serdecznie podziękować za profesjonalną usługę. Efekty zabiegu przerosły moje oczekiwania — moja skóra stała się gładsza, promienna i pełna blasku. Dziękuję za wszystkie cenne porady dotyczące pielęgnacji skóry.

G
Gabriela B.
11.12.2024
★★★★★

Body Evolution to niezwykłe miejsce gdzie pracują ciepłe i zawsze uśmiechnięte kobietki. Polecam depilację laserową — Pani Ola niezwykle precyzyjna, dokładna i dbająca o dobre samopoczucie podczas zabiegu.

J
Jolanta S.
22.11.2024
★★★★★

Polecam w 100 procentach. Wysoka kultura i profesjonalizm personelu. Bardzo czyściutko. Każda wizyta to ogromna przyjemność.

A
Aurelia S.
26.11.2024
★★★★★

Pani Beatka otoczyła mnie dziś swoją dobrą energią, lecząc nie tylko ciało, ale i ducha. Refleksologia dosłownie i w przenośni. Polecam serdecznie.

O
Oliwia K.
13.11.2024
★★★★★

Bardzo polecam firmę Body Evolution. Za każdym razem czuję się tam bardzo komfortowo, zawsze wracam z wielką przyjemnością. Obsługa jest bardzo miła. Zabiegi wykonywane są z bardzo dużym profesjonalizmem.

A
Aurelia S.
05.11.2024
★★★★★

Refleksologia stóp w wykonaniu Pani Beatki jest fascynującym przeżyciem dającym ukojenie nie tylko ciała, ale i duszy. Polecam serdecznie.

A
Agnieszka C.
28.10.2024
★★★★★

Bardzo przyjazne miejsce. Świetny, profesjonalny i życzliwy personel. Skutecznie i na wysokim poziomie. Polecam.

A
Aurelia S.
28.10.2024
★★★★★

Pani Ola jest przesympatyczną osobą, która z pasją oddaje się temu co robi. Pod jej paluszkami odpływam, a całe zmęczenie po ciężkiej pracy znika. Polecam serdecznie.

A
Anna N-P.
25.10.2024
★★★★★

Bardzo lubię odwiedzać to miejsce. Szeroka oferta specjalistycznych zabiegów i bardzo fachowe podejście do klienta. Cierpliwe Panie i wysoka kultura obsługi. Szczerze polecam każdemu, kto chce poprawić swój wygląd na wielu płaszczyznach.

A
Aneta S.
08.10.2024
★★★★★

Kolejny zabieg mezoterapii potwierdził moje wcześniejsze pozytywne wrażenia. Już po drugiej sesji zauważyłam jeszcze lepsze rezultaty — skóra jest gładsza, a zmarszczki uległy znacznemu wygładzeniu. Gorąco polecam!

J
Joanna G.
04.10.2024
★★★★★

Pełen profesjonalizm, jestem bardzo zadowolona, polecę innym. Tak trzymać.

A
Anna N-P.
02.10.2024
★★★★★

Polecam, najlepszy salon w mieście. Cudowne Panie, a usługi na najwyższym poziomie.

A
Aldona N.
10.09.2024
★★★★★

Szczerze polecam masaż kobido wykonywany przez P.Beatę. Rewelacja dla ciała, ducha i zmysłów. Pełne odprężenie i relaks, które śmiało mogę porównać do odczuć podczas masaży wykonywanych w Tajlandii.

K
Kornelia K.
05.09.2024
★★★★★

Jestem bardzo zadowolona z efektów endermologii. Ciało mam jędrne i gładkie. Do tego uzależniłam się od tego miejsca i pracujących tam Pań. ❤️

A
Anna J.-M.
27.08.2024
★★★★★

Pełen profesjonalizm, zabieg kosmetyczny, który wykonała mi Pani Wiktoria przeszedł moje oczekiwania — nigdzie nie byłam tak obsłużona.

K
Katarzyna J.
28.08.2024
★★★★★

Polecam z całego serca salon Body Evolution — super atmosfera, dziewczyny tworzą rodzinną atmosferę i bardzo przyjazną, a Beatka robi cudowne masaże bańką, kobido. Refleksologia stóp to mistrzostwo świata w wykonaniu Beatki.

A
Anna Sz.
16.07.2024
★★★★★

O rany, cóż to był za masaż. Kobido w wykonaniu cudownych rąk Pani Beaty uwolniło mi twarz, szyję i ramiona z napięcia. Polecam z całego serca.

M
Monika P.
25.06.2024
★★★★★

Byłam pierwszy raz i jestem zachwycona indywidualnym podejściem do klienta. Profesjonalny wywiad przeprowadzony przez Panią Olę oraz zaproponowanie zabiegu do moich potrzeb zachęciło mnie do powrotu. Już chętnie polecam moim koleżankom.

A
Anna F.
27.06.2024
★★★★★

Bardzo profesjonalna obsługa. Komfort podczas zabiegu. Po 3 zabiegach endermologii już zauważalne efekty w jędrności skóry. Polecam.

K
Klaudia K.
26.07.2024
★★★★★

Pierwszy raz na zabiegu hydrofacial. Jestem bardzo zadowolona. Profesjonalna i miła obsługa. Każdy etap zabiegu wyjaśniony i opisany. Przy okazji kilka dobrych porad. Polecam i dziękuję.

U
Urszula K.
23.07.2024
★★★★★

Bardzo miła obsługa, duża wiedza. Byłam pierwszy raz i nie ostatni — wykupiłam pakiet 12 zabiegów i mam zamiar skorzystać z innych.

M
Magdalena N.
03.07.2024
★★★★★

Cudownie relaksujący masaż kobido. Było błogo i przyjemnie. Polecam.

E
Ewa Ż.
13.05.2024
★★★★★

Bardzo polecam Body Evolution. Pełny profesjonalizm, zaangażowanie i indywidualne podejście do klienta. Byłam na razie na jednym zabiegu mezoterapii mikroigłowej — jestem bardzo zadowolona.

M
Mariola Ż.
10.05.2024
★★★★★

Przesympatyczne Panie! Zabiegi ENDERMOLIFT LPG + peeling chemiczny wyraźnie poprawiły kondycję skóry na twarzy. Skóra jest zdecydowanie bardziej nawilżona. Gorąco polecam!

D
Dominika Ł.
13.05.2024
★★★★★

Z usług w BE korzystam już dwa miesiące. Jestem zadowolona z efektów, które naprawdę widać. Zarówno na zajęcia jak i z zajęć wracam zadowolona. Wszystkie Panie z obsługi są bardzo sympatyczne i służą pomocą. Serdecznie polecam, naprawdę warto!

A
Anna G.
22.04.2024
★★★★★

Niezwykle klimatyczne miejsce, z obsługą pełną ciepła i troski. Wszystko bardzo dobrze zorganizowane. Wyczerpujące informacje dla klienta o proponowanych zabiegach. Polecam.

I
Iwona Ś.
20.03.2024
★★★★★

Miałam przyjemność być klientką salonu — wybrałam masaż kobido, który wykonała Pani Beatka. Kobieta pełna zaangażowania, z indywidualnym podejściem, profesjonalna oraz empatyczna. Dawno nie zaznałam takiego odprężenia. Gorąco polecam.

G
Gabriela B.
18.03.2024
★★★★★

W Body Evolution z jakiej usługi bym nie korzystała, czuję, że jestem w profesjonalnych rękach. Czy to magiczne dłonie pani Beatki zabierające mnie w niesamowitą podróż podczas kobido, czy Pani Ola potrafiąca niezwykle trafnie dobrać zabiegi. Polecam ten zespół profesjonalistek z czystym sumieniem!

A
Adriana K.
11.03.2024
★★★★★

Mój pierwszy zabieg — kriolipoliza. Pani Beata super się mną zaopiekowała. Pomimo lekkiego stresu czułam się w jej towarzystwie niezwykle komfortowo. Myślę, że już dawno nie spotkałam się z takim podejściem i taką starannością do klienta. Polecam.

M
Małgorzata R.
16.01.2024
★★★★★

Profesjonalizm i niesamowicie sympatyczne podejście personelu na czele z szefową. Za każdym razem sprawiają, że czuję się tak komfortowo jakbym była jedyną klientką studia. Z czystym sumieniem polecam wszystkim zastanawiającym się, czy warto — z całą pewnością warto!!!

G
Gabriela B.
19.01.2024
★★★★★

Szeroki zakres usług, cudowne klimatyczne miejsce. Fachowe doradztwo. Nauczyłam się tutaj relaksować i celebrować czas dla siebie. Polecam każdemu. Sama uzależniłam się od tego miejsca — ale uważam, że Body Evolution jest tego warte.

J
Joanna S.
26.01.2024
★★★★★

Zabieg masaż twarzy kobido wykonany bardzo profesjonalnie przez p.Beatkę. Ma naprawdę cudowne ręce. Następnego dnia moja twarz promieniała, a ja naprawdę czułam się bosko. Polecam wszystkim paniom — podaruj sobie chwilkę luksusu!

G
Grażyna Ł.
26.01.2024
★★★★★

Bardzo miła, profesjonalna obsługa. Moje zabiegi na twarz sprawiają mi wielką radość, satysfakcję i odprężenie. Moja Pani Ola jest super — polecam wszystkim paniom które chcą się poczuć jak młody bóg.

D
Dorota F.
20.01.2024
★★★★★

Refleksologia i masaż kobido wykonany przez Beatkę to petardy na zmęczenie. Korzystam regularnie.

K
Kazimiera M.
29.12.2023
★★★★★

Jestem bardzo zadowolona z masażu kobido i refleksologii twarzy. Pani Beata bardzo dokładnie masuje wszystkie punkty. Czuję się bardzo dobrze i nie jestem już taka spięta i obolała — moje ciało jest teraz rozluźnione i elastyczne. Bardzo dziękuję Pani Beatce.

D
Dorota P.
16.11.2023
★★★★★

To był mój pierwszy masaż Kobido i na pewno nie ostatni! Bardzo polecam w wykonaniu pani Beatki. Przemiła atmosfera. Następnego dnia po masażu byłam zaskoczona po spojrzeniu w lustro — zmarszczki widoczne wygładziły się. Serdecznie dziękuję, polecam z całego serca. ❤

G
Gabriela B.
25.09.2023
★★★★★

Magiczne miejsce gdzie po przekroczeniu progu wchodzimy w inny lepszy świat. Dla mnie to miejsce głębokiego relaksu i ukojenia ciała i duszy. Po refleksologii czuję się innym, jakby lepszym człowiekiem. Pani Beatka przywraca oddech, odblokowuje energię. Polecam każdemu!

K
Kornelia K.
23.08.2023
★★★★★

Dziewczyny świadczą swoje usługi na naprawdę wysokim poziomie. Zawsze czuję się zaopiekowana, a efekty po zabiegach widzę praktycznie od razu. Mam już -5kg w 1,5 miesiąca. Ubrania leżą luźniej. SUPER! Polecam wszystkim niezdecydowanym. Najlepszy salon w mieście!

G
Gabriela B.
11.08.2023
★★★★★

Masaż Kobido u pani Beatki to prawdziwa uczta dla ciała i duszy. Skóra po masażu jest napięta, pełna blasku, ożywiona. Po takim masażu czuję się dopieszczona i piękna.

K
Kornelia K.
03.08.2023
★★★★★

Jestem po kolejnych zabiegach endermologii LPG. Zawsze po masażu czuję, że moja skóra jest delikatna. Pani Ola robi niesamowitą robotę. Widzę, że moje spodnie lepiej leżą w udach i w pasie.

K
Kornelia K.
28.06.2023
★★★★★

Jestem bardzo zadowolona z usługi endermologii. Pani Ola stanęła na wysokości zadania — sympatyczna i z doświadczeniem. Miałam dopiero 1 zabieg ale już czuję, że skóra zrobiła się delikatniejsza w dotyku. Polecam z całego serca wszystkim, którym zależy na efektach, relaksie i profesjonalizmie.

B
Bernadeta P.
01.09.2023
★★★★★

Jestem bardzo zadowolona. Profesjonalna i przyjazna obsługa. Rower Infra Slim i Roll Slim dla mnie zaskoczenie. Super, że do Was trafiłam. Polecam każdemu, kto chce zadbać o zdrowie, poprawić kondycję oraz spędzić czas w miłej atmosferze.