Body Evolution

Zabiegi na ciało

Zabiegi na ciało - depilacja laserowa
Body Evolution

Depilacja laserowa

To zabieg, który polega na trwałym niszczeniu struktury cebulek włosów poprzez poddaniu ich działaniu fali światła lasera diodowego przy jednoczesnym chłodzeniu skóry w miejscu zabiegowym. Jest nieinwazyjny, bezbolesny i niezwykle skuteczny, a zarazem bezpieczny. Zabieg epilacji medycznym laserem diodowym to najszybsza oraz najskuteczniejsza metoda pozbycia się zbędnego owłosienia na różnych partiach ciała. Dzięki nowoczesnym technologiom i dobrze opracowanej formule idealnie nadaje się do usuwania włosków u osób posiadających jasny fototyp skóry. Charakteryzuje się szybkim przebiegiem oraz bardzo niskim ryzykiem powikłań. Jest bezkonkurencyjny w porównaniu z innymi laserami dostępnymi na rynku.

Przed zabiegiem przeprowadzany jest specjalistyczny wywiad zdrowotny z kosmetologiem, mający na celu ocenę stanu skóry, rodzaju włosa, a także wykluczenia  przeciwwskazań. Omawiane są szczegóły przebiegu procedury zabiegowej i ewentualne wątpliwości. 

Zaleca się wykonanie przynajmniej sześć powtórzeń zabiegu  w odstępach trwających 4 – 12 tygodni w zależności od partii ciała.

Body Evolution

Endermologia LPG

To zabieg, który polega na stymulacji skóry poprzez zastosowanie mechanicznego masażu i podciśnienia. Jest naturalną, bezinwazyjną i bezbolesną metodą walki z niedoskonałościami. Endermologia LPG jest to medyczne urządzenie, którego niesamowite wyniki potwierdzone są licznymi badaniami klinicznymi.

Zadaniem endermologii jest usunięcie lub zmniejszenie cellulitu pod skórą. Zabieg wspomaga uaktywnienie metabolizmu tkanki tłuszczowej, dzięki czemu nie gromadzi się ona w formie wyczuwalnych i widocznych grudek. Podczas zabiegu redukuje się tkanka tłuszczowa i zmniejsza się cellulit, doprowadzając do jego wygładzenia. Po zabiegu następuje ogólna poprawa kondycji skóry, wraz ze stymulacją produkcji nowych włókien kolagenowych, dzięki czemu staje się ona bardziej napięta i sprężysta. Zabieg przyspiesza krążenie, a także pomaga w pozbyciu się toksyn z organizmu.

Body Evolution

Karboksyterapia

Jest naturalną metodą leczenia dwutlenkiem węgla. Technika implikowania CO2 uważana jest za przełom w medycynie i kosmetologii. Karboksyterapia pozwala zwalczać problemy takie jak: cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, wiotka i mało napięta skóra, cienie wokół oczu, blizny, czy rozstępy.

Podczas zabiegu karboksyterapii, aplikowany jest śródskórnie, naturalnie występujący w naszym organizmie dwutlenek węgla. Jest on wydalany z naszego organizmu w sposób naturalny jako produkt wymiany gazowej i następuje to do 48h po zabiegu. Natychmiastową reakcją po podaniu CO2 jest silne rozszerzenie naczyń krwionośnych i zwiększenie przepływu krwi, a tym samym szybsze dostarczania składników odżywczych i tlenu do tkanek.

Body Evolution

Kriolipoliza

To nowoczesna, skuteczna i bezbolesna metoda odchudzania poprzez zamrażanie. Dzięki nowoczesnej technologii wykonywanej za pomocą medycznego urządzenia CoolTech możliwa jest redukcja tkanki tłuszczowej bez użycia skalpela. Cooltech gwarantuje trwały rezultat odchudzania już po jednym zabiegu, dzięki wykorzystaniu zjawiska kriolipolizy – naturalnego procesu usuwania z organizmu komórek tłuszczowych uszkodzonych w wyniku długotrwałego poddania temperaturom w zakresie minus 6-8 stopni.

Body Evolution

Mezoterapia mikroigłowa

To najwyższej klasy certyfikowane urządzenie medyczne do autoindukowania kolagenu oraz mikroperforowania skóry, w celu hamowania procesów starzeniowych oraz medycznej korekcji niedoskonałości i ubytków tkanek. Procedura ta wykorzystuje technikę automatycznych mikro-nakłuć i aplikacji mezokoktajli odżywczych, dzięki czemu uzyskuje się optymalny poziom nawilżenia, napięcia, sprężystości, jędrności i elastyczności skóry ciała. Zabieg doskonale sprawdza się na wiotkość skóry. Ponadto niwelowane są blizny, a także rozstępy.

Body Evolution

Umów się już dziś